Trenčiansky

Mikušovce

Mikušovce

Obec Mikušovce sa nachádza v Trnavskom kraji na západnom Slovensku neďaleko mesta Ilava. Mikušovce ležia v Bielych Karpatoch uprostred údolia Červeného Kameňa. Neďaleko obce je krásna vyhliadka Mokrá skala. Dominantou dediny je rímskokatolický kostel zasvätený sv. Gorazdovi. V širšom okolí nájdeme Vršatecký hrad či hrad Lednica.

Myjava

Myjava

Myjava je mesto, ktoré sa nachádza na západnom Slovensku v Trenčianskom kraji. Myjava sa rozkladá na svahoch vnútorných západných Karpát a je obklopená krásnou prírodou. Kamera je umiestnená na priemyselnom komíne a ponúka pohľad na celé mesto.

Beckov

Beckov

Beckov je malá obec na západnom Slovensku, ktorá sa nachádza v Trenčianskom kraji. Dedina leží na úpätí Považského Inovca. Je známa predovšetkým vďaka svojmu hradu, ktorý sa týči na skale nad obcou. Hrad Beckov je významnou pamiatkou a turistickou atrakciou v oblasti. Obec má aj malebné okolie s možnosťou prechádzok a výletov do okolitej prírody. Beckov má dlhú históriu a je zaujímavým miestom na návštevu pre tých, ktorí majú radi históriu a krásnu prírodu.

Spartak Myjava

Spartak Myjava

Spartak Myjava je slovenský futbalový klub, ktorý sídli v meste Myjava. Bol založený v roku 1920 pod názvom SK Myjava. Klubové farby sú červená a biela. Spartak Myjava je známy svojimi úspechmi v nižších slovenských futbalových súťažiach, najmä v 2. a 3. lige. V roku 2013 sa Spartak Myjava prvýkrát v histórii prebojoval do najvyššej slovenskej súťaže, Fortuna ligy. V tejto súťaži sa klub udržal po dobu štyroch sezón, kým v roku 2017 zostúpil do 2. ligy.

Ski Homolka

Ski Homolka

Chata Homôlka sa nachádza v obci Valaská Belá na Slovensku v západnej časti Strážovských vrchov. Je to turistická chata, ktorá slúži ako ubytovacie zariadenie pre turistov a návštevníkov tejto oblasti. Chata je situovaná v krásnom prírodnom prostredí, v blízkosti rovnomenného vrchu Homôlka. Na kamere je vidieť parkovisko so zjazdovkou vrátane vyhláseného bufetu Partizán.